Hodnocení klientů

Čajovna U Modré kočky
"Michaela Hložková naprosto úžasným, intuitivním a profesionálním způsobem zhmotnila moji představu neobvyklého magazínu pro ženy. Její práce neměla chybu a pokud něco nenapadlo mne, napadlo to jí. Přinesla do celého projektu i jako "obyčejná" realizátorka zakázky, nové věci a současná podoba magazínu je její zásluha. Má neocenitelný talent vycítit na svém klientovi, kde mu ještě pomoci ve slabých místech, doladit představy do hmotné podoby. Její pomoc při učení pro mě nového redakčního systému byla téměř 24 hodin denně.
Renata Petříčková, majitelka magazínu, píšící šéfredaktorka www.cajovnaumodrekocky.cz"

Pozn.: Projekt ukončen


Dětský klinický psycholog Mgr. Kamila Wawroszová
"S Michaelou Hložkovou spolupracuji už několik let. Naprosto perfektním způsobem inovovala moje webové stránky tak, že okamžitě zvýšila jejich návštěvnost. Její nápady mi byly vždy velmi prospěšné. Spolupráci s ní mohu jen doporučit. 
Mgr. Kamila Wawroszová, Klinická psycholožka www.detsky-klinicky-psycholog.cz"

Mošňáci.cz
"Hudební skupina Mošňáci je svým žánrem zaměřena především na posluchače středního a pokročilejšího věku. Sami členové kapely nejsou již žádní mladíci a práce s počítačem není jejich silnou stránkou. Proto jsme velmi rádi přistoupili na spolupráci s Michaelou Hložkovou, která nám zřídila a obhospodařuje naše internetové stránky. Dle mého názoru jsou po stránce estetické a obsahové velmi kvalitní, vkusné a dokonale srozumitelné všem našim příznivcům. O tom svědčí velké množství kladných ohlasů, které nám neustále přichází od návštěvníků těchto stránek. Velmi nám to pomáhá v naší propagaci a ve zviditelnění veškerého dění kolem skupiny Mošňáci. Rádi bychom Míše Hložkové vyjádřili své poděkování
kpt. Josef Mošna, hlavní šéfdirigent www.mosnaci.cz"

 
 

S Míšou Hložkovou spolupracuji od roku 2013. Potkaly jsme se u dvou projektů – casprodeti.cz a při vytváření mého výzkumnického webu. Při tvorbě webu má Míša neuvěřitelnou trpělivost a schopnost převést lidské přání do it světa. Míša mi doporučila redakční systém Joomla a jsem za to ráda, zkoušela jsem ji i jiné redakční systémy, na které jsem absolvovala i kurzy, ale vrátila jsem se zpátky k Joomle.
 
 
 

 

Publikace:

 

Neratoviny.cz 

  Ukázka ke stažení zde:

 

Batul_ Inkluze ano či ne

Batul - Inkluze ANO či NE z pohledu jedné matky (rozkliknutím můžete číst)

http://batul.cz


Rozštěp obličeje
Babybook - Rozštěp obličeje (rozkliknutím můžete číst)

Ve spolupráci s občanskými sdruženími Šťastný úsměv a Za novým úsměvem

http://babybook.cz


Napsali o mě:

Michaela Hložková Femina.cz

Úspěšné ženy: Michaela Hložková - Kdo nic neriskuje, nic neztratí. Ale ani nezíská!

Rozhovor pro Femina.cz si můžete přečíst zde: http://www.femina.cz/magazin/zabava/uspesne-zeny-michaela-hlozkova-kdo-nic-neriskuje-nic-neztrati-ale-ani-neziska.html

Blesk - Stop inkluzi

Blesk.cz - Maminka dvojčat věřila v inkluzi, ale: Své „jiné“ kluky do továrny na vzdělání nedám

 
Pozn. Článek byl vytvořen kombinací rozhovoru s paní Alexandrou Vetkovskou a citacemi z mých textů.