Mohla bych zde mít řadu referencí z dalších webů, bohužel jejich majitelé ukončili činnost a tím i funkčnost stránek. Takové reference vám nic neukáží, proto je sem nedávám. Pokud mám od jejich majitelů slovní hodnocení, je níže.

Pár vybraných referencí z mých realizovaných zakázek

"S Michaelou Hložkovou spolupracuji už několik let. Naprosto perfektním způsobem inovovala moje webové stránky tak, že okamžitě zvýšila jejich návštěvnost. Její nápady mi byly vždy velmi prospěšné. Spolupráci s ní mohu jen doporučit." Mgr. , "

Sample image
Mgr. Kamila Wawroszová
Klinická psycholožka www.detsky-klinicky-psycholog.cz

"Michaela Hložková naprosto úžasným, intuitivním a profesionálním způsobem zhmotnila moji představu neobvyklého magazínu pro ženy. Její práce neměla chybu a pokud něco nenapadlo mne, napadlo to jí. Přinesla do celého projektu i jako "obyčejná" realizátorka zakázky, nové věci a současná podoba magazínu je její zásluha. Má neocenitelný talent vycítit na svém klientovi, kde mu ještě pomoci ve slabých místech, doladit představy do hmotné podoby. Její pomoc při učení pro mě nového redakčního systému byla téměř 24 hodin denně."

Sample image
Renata Petříčková
Majitelka magazínu a píšící šéfredaktorka cajovnaumodrekocky.cz

"Hudební skupina Mošňáci je svým žánrem zaměřena především na posluchače středního a pokročilejšího věku. Sami členové kapely nejsou již žádní mladíci a práce s počítačem není jejich silnou stránkou. Proto jsme velmi rádi přistoupili na spolupráci s Michaelou Hložkovou, která nám zřídila a obhospodařuje naše internetové stránky. Dle mého názoru jsou po stránce estetické a obsahové velmi kvalitní, vkusné a dokonale srozumitelné všem našim příznivcům. O tom svědčí velké množství kladných ohlasů, které nám neustále přichází od návštěvníků těchto stránek. Velmi nám to pomáhá v naší propagaci a ve zviditelnění veškerého dění kolem skupiny Mošňáci. Rádi bychom Míše Hložkové vyjádřili své poděkování"

Sample image
kpt. Josef Mošna
Hlavní šéfdirigent, www.mosnaci.cz

"S Míšou Hložkovou spolupracuji od roku 2013. Potkaly jsme se u dvou projektů – casprodeti.cz a při vytváření mého výzkumnického webu. Při tvorbě webu má Míša neuvěřitelnou trpělivost a schopnost převést lidské přání do it světa. Míša mi doporučila redakční systém Joomla a jsem za to ráda, zkoušela jsem ji i jiné redakční systémy, na které jsem absolvovala i kurzy, ale vrátila jsem se zpátky k Joomle."

Sample image
Mgr. Petra Fejtková
Práce s kvalitativními daty. Texty podle IMRAD. http://petrafejtkova.cz/

Míša pro mě dělala weby pro mé tři provozovny restaurace. Vždy byly dělány na míru a s profesionáním přístupem.

Sample image
Jaroslav Baránek
Majitel Barryho pizzerie (provoz pizzerie ukončen r. 2017)

Ukázky publikací

Batul

Batul - Inkluze ANO či NE z pohledu jedné matky (rozkliknutím můžete číst) http://batul.cz


Babybook

Babybook - Rozštěp obličeje (rozkliknutím můžete číst)
Ve spolupráci s občanskými sdruženími Šťastný úsměv a Za novým úsměvem