Co vám mohu nabídnout?

Zde najdete přehled všeho, co nabízím. Pokud budete mít pochyby, tak se neváhejte ozvat. Uvidíme, co pro vás mohu udělat. Nabízím klientům možnost naučit se Sebeterapii a pomoci si tak sám. To, co nabízím, jsem vše zkoušela na sobě, když jsem si procházela těžkým a složitým obdobím. Postupně jsem to začala učit naše "jiné" děti a začali mě to žádat známí. Nejlepší pomocnou ruku totiž najdete na konci své paže.

Všechny mnou nabízené služby lze podstoupit i online.

Sebeterapie

Sebeterapie je úžasný soubor metod, díky nimž se znovu naučíte mít se rádi, odpustit si, zvládnout své strachy a posunete se o obrovský kus, tam kam jste chtěli. Není to lehká cesta, ale je zvládnuté. Vše pro to již máte, jen to objevit. Nedílnou součástí je i Journal terapie, která vás bude provázet na vaší cestě. Klient zvládne po pár sezeních, pracovat sám, pokud bude mít disciplínu. Ode mě dostane Průvodce a pracovní sešit již při prvním sezení. Lze dělat s dětmi od cca 12. let. Je nutné, aby jeden rodič podstoupil toto také, aby mohl dítě vést a sdílet s ním.

EFT a TFT tapping terapie

EFT a TFT tapping terapie jsou mnoha studiemi ověřené metody energetické psychologie. Poťukáváním na předem dané body se docílí snížení hladiny hormonů stresu, zlepšení imunity, zpracování emocí, snížení bolesti, zlepšení krevního tlaku, snížení chutí u emočního přejídání, lepšího hubnutí a dalších věcí. Klient zvládne po pár sezeních, pracovat sám, pokud bude mít disciplínu. Když to jde, řadím je do Sebeterapie. Lze dělat s dětmi. Dospělého klienta se nedotýkám. U dítěte ťukám s ním, během výuky a rodič může být u toho.

Peer konzultace

Peer konzultace je sdílení získaných zkušeností s někým méně zkušeným. Toto sdílení otevírá možnosti pro obě strany. Dělám to již léta a myslím, že úspěšně.  Spolupracuji s celými rodinami, jednotlivci, ale i organizacemi. Díky mé vlastní "jinakosti" dokáži pojmenovat pocity pro ostatní a oni mají poté z čeho vycházet. Je to pro ně mnohem snazší. Stejně jako vše co dělám, je toto vhodné pro všechny. Pracuji s dětmi cca od 10. let ve spolupráci s rodičem, který to musí pochopit, aby mohl s dítětem být na jeho cestě a provázet ho.

Workshopy

V rámci Sebeterapie pořádám jednou za čas workshopy pro děti i dospělé. naučíte se základy Journal terapie a dalších metod, které vám pomohou se posunout. Vhodné pro děti od cca 12. let, za doprovodu jednoho rodiče, který bude pracovat s dítětem. Workshopy jsou základním seznámením se Sebeterapií.

Kniha a pracovní sešit

Pro své klienty jsem sepsala knihu Sebeterapie a Sebeorganizace - Průvodce krok za krokem. V knize naleznete vše, co jsem podstoupila na své cestě s popisem co mi to dalo a praktickými cvičeními. Ke knize je i modulový pracovní sešit. Obojí poskytne praktického průvodce na cestě za Sebeterapií.

Dárkové poukazy

Darovat masáž nebo manikůru dnes není již nic výjimečného. Proč někomu nedarovat poukaz na Sebeterapii? Obdarovaný si bude moci vybrat, co bude chtít řešit. Dostane k tomu veškeré podklady jako každý jiný klient. Pokud se rozhodne, že si vystačí sám, pak bude mít průvodce na své cestě.

Školení pro školy a organizace

Školení pro školy a organizace a provozující volnočasové aktivity, které chtějí zapojit "jiné" děti do běžného kolektivu tak, aby to bylo příjemné všem. Školení pro dospělé, je zpravidla skupinové neformální posezení, kde si dospělí mohou poslechnout mé zkušenosti ze strany někoho kdo byl "jiným" dítětem, rodiče "jiných" dětí a někoho kdo pracuje s "jinými" dětmi v jedné osobě. Školení obvykle nemá pevný rámec. Někdy mi klient pošle seznam otázek, které je zajímají, jindy to zcela nechávají na mě. Můžeme se zaměřit na konkrétní situace, ale můžeme to vést také obecně a uvidíme, jaké dotazy vás napadnou. Mohu udělat i dvouhodinový program pro děti a pomoci při začleňování "jiných" dětí. Stejně jako mohu dětem ukázat Sebeterapii a péči o sebe.