Workshopy

Workshopy k Sebeterapii jsem chtěla dělat, jako první. Je to něco, co by se měly učit děti na základních školách. Valí se toho na ně tolik, nároky se zvyšují, ale nikdo je neučí, jak se starat o sebe a svou mysl tak, aby nároky dnešní doby zvládly. Později si do dospělosti nesou celou škálu bloků a mylných představ o sobě samých. Mladí dospělí mají pocit, že jsou rozbití a potřebují opravit. Dospělí, kteří jsou vyzrálejší mají pocity selhání a odsouzení hodnosti. Z generace na generaci předáváme tyto špatné vzorce. Pojďme je spolu rozbít. Pojďme si ukázat, že nejsme rozbití a nepotřebujeme opravu. Jen se potřebujeme znovu najít.

Informace o workshopech

Minimální počet pro konání je 5 lidí Maximální počet pro konání je 10 lidí Doba trvání od 1 - 3 hodiny, podle náplně Konání osobně nebo online, dle nabídky

Nabídka workshopů

Místa se kupují přes e-shop. Pro každý workshop je nastavený počet míst na začátku na 10, takže uvidíte, kolik lidí si již koupilo lístek.

Vyberte si workshop

Přehled workshopů

Naučte se starat sami o sebe

Workshopy

Zvládání úzkostí a paniky ve školním prostředí

Pamatujete si na své chvíle hrůzy před tabulí? Na to, jak vám bušilo srdce, potily se vám dlaně, zrychleně jste dýchali a marně jste hledali záchytný bod? Odcházeli jste k lavici s ne moc dobou známkou a přesvědčeni učitelem, že jste totálně k ničemu a nepoužitelní? Pamatujete si ty pocity, když se vám svíral hrudník, když jste měli známku ukázat rodičům? Tak v tomto workshopu to připomeneme rodičům, pojmenujeme správně dětem jejich pocity a ukážeme si jak s nimi pracovat. Kdo ví, třeba to pomůže i rodičům v práci. Ono totiž, úplně stejné pocit můžeme zažívat i v běžném životě v podobných situacích. ;)